Przyjęcia rodzinne

Restauracja Janków to urocze miejsce, gdzie wesela i przyjęcia rodzinne mają niepowtarzalną atmosferę. Przyjęcia urodzinowe i imieninowe to znakomita okazja do spotkania się w gronie rodziny i przyjaciół. 

Doskonale wiemy, jak stresująca może być dla niektórych z Państwa wizja organizacji spotkań w gronie najbliższych. Często spotkania rodzinne kojarzyły się z dużą ilością pracy w kuchni teraz to przeszłość - zrobimy to za Państwa. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy profesjonalne wyręczenie z tego obowiązku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprostanie nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.

W Restauracji Janków macie Państwo okazję skosztować dania kuchni staropolskiej, regionalnej i europejskiej. Potrawy, którymi Państwa ugościmy są wynikiem poszukiwań idealnego smaku dopasowanego do charakteru miejsca, w którym je podajemy. Zadowolimy podniebienia nawet największych Smakoszy. Jesteśmy otwarci na propozycje komponowania indywidualnego menu. Zadbamy, aby wszystko było na Państwa przyjęciu wyjątkowe. Realizujemy wszystkie gastronomiczne pomysły.

Nasza oferta zmierza w kierunku odciążenia Państwa od szeregu uciążliwych czynności związanych z organizacją różnego rodzaju imprez, pozwalając się skupić na wyłącznie jej najważniejszej części.