Bale

Bale organizowane są od najdawniejszych czasów i do dziś nie straciły nic ze swego uroczystego charakteru. W dawnych czasach organizatorami balów byli ludzie możni - książęta, królowie. Przy dźwiękach orkiestry bawiła się na nich ówczesna elita, ubodzy nie mieli nań wstępu. Dziś każdy z nas może uczestniczyć w tego typu imprezach a nawet być ich gospodarzem.

Przygotowanie tego typu imprezy wymaga jednak olbrzymiego zaangażowania ze strony organizatora, mnóstwo wolnego czasu oraz przestrzennych wnętrz, w których można by przyjąć gości. Restauracja Janków spełni wszelkie Państwa oczekiwania zarówno odnośnie wnętrz, w którym można urządzić bal po wyśmienitą kuchnię.

Oprócz profesjonalnego doboru menu do charakteru spotkania, wykwalifikowany personel hotelu służy pomocą przy organizacji oprawy artystycznej oraz pełnej aranżacji, co sprawia, że każde spotkanie staje się niezapomnianym przeżyciem. Restauracja pomieści do 180 osób.

Zapewne nie trzeba dodawać, iż w takim wyjątkowym otoczeniu, z profesjonalną obsługą i pięknie podanymi potrawami, każdy uczestnik zabawy poczuje się niczym na królewskim dworze.